Carlos interview pro Latina.com

4. srpna 2013 v 16:16 | MrsLuCiJ |  interviews
Tak a teď tu mám interview pro Latina.com, který poskytl Carlos :)


Nemůžeme lhát, nickelodeonový Big Time Rush se stal jedním z nejoblíbenějším potěšením, a my musíme poděkovat Carlosovi Peno Jr za to.

23letý, který se narodil španělsko-venezuelskému tátovi a dominikánské mamince si vzal přestávku od jeho letního turné a povídal si s námi o své kolegyni Victorii Justice, o učení španělštiny a o jeho vztahu se slavnou Latina celebritou.

perex :))Jaké je to být na turné s Victorií?
Je to skvělé. Dostali jsme čas setkat se s ní po show a vidíme ji při práci. Ona je vážně cool holka.

Byli jste kamarádi už před turné?
Ano. Pracujeme ve stejné síti (Nickelodeon), takže jsme se navzájem viděli sem tam, ale nikdy jsme spolu netrávili tolik času, co trávíme teď na turné.

Slyšeli jsme, že si se setkal s Haunted Hathaways herci. Jaké to bylo? Co můžeme vidět v nadcházející epizodě?
Setkal, byli úžasní, oh ano! Tahle show je opravdu úchvatná. Bylo to opravdu úžasné. (Co se týče epizody), řeknu vám, že pokud se vrátím zpět, a pořád budou točit, určitě jdu a zkusím to udělat.

Jako jediný Latino v Big Time Rush, jaký má vliv tvá latina na pozadí skupiny a na vystoupení?
Máme všichni odlišné pozadí skupiny a přinášíme odlišné síly do skupiny. Myslím poslouchat Merengue a salsu je opravdu užitečné. Snažím se, aby se dostali do fáze, kdy ukazuji chlapci tance. Musíte jim ukázat, jak se pohybovat v bocích!

Jak se cítíš mít vliv na Latino společenství?
Víte co, nemyslím si, že jsem měl dobrou příležitost, ale chtěl bych to vidět v mé bližší budoucnosti. Rozhodně se snažím dostat zpět ke svým kořenům. Opravdu jsem cvičil na mé španělštině. Mám Rosetta Stone a snažím se dostat zpět k všem slovesům a tak podobně. Snažím se to zkoušet ještě jednou!

Všechny holky chtějí vědět: Jsi single, zadaný? Co se děje?
Jsem opravdu moc ve vztahu, ale ona je Latina, tak to je všechno dobré.

Takže zvěsti jsou pravdivé? Je to Alexa Vega?
Jo jsou. Ona je kolumbijská.

Opravdu cool, to je úžasné! Co by jsi řekl nějaké věci, které ji nakreslí?
Myslím, že víte, Latinas mají nejlepší těla, takže to bylo rozhodně největší plus. Ona je takový miláček a je tak řízená jako já. Je momentálně se mnou na turné. Jednou jsme byli nakupovat v obchoďáku, a já utěkal ji najít v obchodě a zeptal jsem se "Hej neviděli jste tu malou blonďatou, kudrnatou holku?" Oni se začali smát a řekli "Nech mě hádat, Alexa, protože vy osobnosti jste opravdu stejné."

To je tak roztomilé! Pojďme se bavit o Rushers. Co miluješ na vašich fanoušcích a co by jsi řekl, co je odlišuje od ostatních?
Naši Rushers mají tendenci být docela ohromující. Oni jsou tu 5 nebo 6 let nyní. Oni nás podporují ode dne a nešla tam zpět, a to bylo opravdu úžasné. Snažíme být všichni fanoušek každého, není diskriminační vůči Jasminators, the Directioners nebo the Beliebers.

Big Time Rush album vyšlo před měsícem. Pro ty, kteří ho ještě neslyšeli, jakou píseň chceš věnovat největší pozornost?
Písnička se jmenuje "Amazing", která si myslím, že je úžasná. A taky písnička, která se jmenuje "Na Na Na", která si myslím je zabavná pro jízdu na cestách, zpívat s vašimi kamarády tuto písničku. Také písnička "Song for you", která je s cool rapem Karmin. Myslím si, že tyhle tři si musíte poslechnout.

Co můžeme očekávat od vás v dalších pár měsících nebo tak?
nevím. Snažíme se přijít na to, kde jsme s Big Time Rush, ať už budeme natáčet další sérii, a pokud budeme dělat na dalším albumu. Právě teď se soustředíme na turné a vím, že pojedeme v půlce srpna do Mexika v době mých narozenin, takže jsem nadšený.

Kluci a já si uděláme malou dovolenou a dostaneme se pryč, a znovu se vrátíme a uvidíme co se bude dít.

!!KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!!

zdroj: latina.com
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Le Nka Le Nka | 4. srpna 2013 v 19:13 | Reagovat

Super!! :))

2 Aďka Aďka | 5. srpna 2013 v 8:52 | Reagovat

božíííííííííí :-)  :-)  :-D  :-D  :D  :D  :D

3 Nicole Nicole | 5. srpna 2013 v 9:44 | Reagovat

GREAT :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama