Na Nickelodeonu visí s chladnými dětmi

31. října 2010 v 7:36 | Žužu&Žužu |  News
Z New York Times - "nekopat. Žádné plivání. Nebít, "řekla paní Cyma Zarghami, prezidentka Nickelodeon, na začátku schůze zaměstnanců, na konci září. Byl to hravé napomenutí vhodný pro její branž, ale tón jejího hlasu byl vážný. Na programu jednání bylo vydání "BTR," první album z obsazení "Big Time Rush" a nová Nickelodeon série chlapecké skupiny.

Paní Zarghami okamžitě vyjádřila obavy na propagačním koncertu v Mall of America v Minnesotě. Co když tato událost byla se řídce zúčastnila? "Potřebujeme tam stovky fanoušků," řekla.

Neměla třeba se obávat. Dne 16. října bylo více než 7.000 blízko hysterických dospívajících dívek, které se ukázaly v obchoďáku a sledovaly přehlídky poddajných vlasových kvartet vykonávat. "Myslel jsem, že jsem byl svědkem začátku Monkees," říká Mark Addicks, marketingový ředitel společnosti General Mills. "Bylo to velmi dobré znamení pro show."

Tohle není zcela celý článek, tohle je pouze vítažek z článku. Tamten článek je ale boužel anglicky, pokud se chcete podívat tak
klikněte sem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama